Масла

09:00 - 19:00
Закрито

Будь-який двигун внутрішнього згоряння не може працювати без моторного масла. За своїм призначенням масло є змазуючою рідиною, запобігає корозії металів, змащує тертьові поверхні, утворює на них захисну плівку, сприяє рівномірному розподілу тепла по всьому двигуну і виконує безліч інших, не менш важливих завдань.

Моторні масла розрізняються складом, в'язкістю, призначенням, температурним режимом експлуатації та іншими характеристиками. Всі моторні масла складаються з базового масла і присадок - спеціальних добавок, що поліпшують експлуатацію.

Масла, фото-1

Моторні масла підрозділяються на три основні групи:

Синтетичні. Все більше автомобілістів вибирають синтетичні масла за відмінні експлуатаційні характеристики. Синтетика не втрачає своїх властивостей в літню спеку, і при цьому не сильно густіє при негативних температурах за бортом автомобіля, але, зрозуміло, такі властивості синтетика зберігає тільки в межах зазначеного для конкретного виду масла діапазону температур. Синтетичні масла відмінно захищають двигун, перешкоджають утворенню нагару, очищають внутрішні поверхні ДВС, мають гарну стабільністю характеристик і експлуатаційних властивостей. 

Напівсинтетичні. Позначаються ці масла терміном «Semi-Synthetic». Являють собою мінеральну основу, приправлену деякою кількістю синтетичних присадок, що дозволяє підвищити експлуатаційні характеристики базового масла практично до рівня синтетики.

Мінеральні. Безсумнівно, сучасні мінеральні масла непогані, але через спосіб отримання мають слабкі характеристики. Мінеральні масла отримують шляхом перегонки нафти. При роботі на високих температурах властивості мінеральних масел можуть бути нестійкими.

Масла, фото-2

Друга класифікація моторних масел на увазі їх поділу за типом двигуна, в якому масло може бути використано:

  • Для бензинових двигунів.
  • Дизельних ДВС.
  • Турбированних двигунів.

Інтер Авто у Чернівцях пропонує для клієнтів різноманітні машинні масла та автохімію з доставкою по Україні- звертайтеся!

Ми в мережі